FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Mustang Strona Główna » Archiwum tematów

Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 924 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: FC Sławinek i kilka innych druzyn;p

PostWysłany: Śro 16:49, 18 Lis 2009 Back to top

Strasznie niezdecydowani ludzie u nas grają więc podjąłem decyzje niemal sam pod małym naciskiem kilku osób. Zgłosiłem nas do TKKF róży. Mecze rozgrywane są w weekendy na hali Uniwerku Medycznego na Chodźki. Hala świetna , organizacja ligi też w porządku. Wpisowe to 1050 zł , jutro dokonam stosownej wpłaty oczywiście poświadczonej rachunkiem. Nie ma limitu zgłoszeń zawodników ale zgłoszenie 30 ludzi mija się z celem. Częsci z Was nie widziałem na hali więc niekoniecznie podejmuje dobrą decyzję ale chciałbym po pierwsze nagrodzić w pewien sposób frekwencje na trawie niektórych osób a po drugie no co tu dużo mówić zgłosić ludzi na których wiem że można polegać. Mecze są rozgrywane tylko w weekendy w godzinach...róznych bo są 4 ligi i mecze są od rana do wieczora. My zaczynamy naturalnie od najniższej czyli 3 ligi ( bo jest ekstraklasa , 1 i 2). Grało bedzie prawdopodobnie 14 druzyn wiec troche pogramy. pierwsza kolejka odbędzie się albo już w najbliższy weekend albo w kolejny. terminarz mozecie sprawdzac na bieżąco na stronie [link widoczny dla zalogowanych] choć oczywiscie na forum będe tak jak do tej pory tworzył tematy meczowe. Póki co terminarza jeszcze nie ma. OK to teraz skład. Pod uwagę brałem tylko i wyłacznie naszych zawodników którzy dotrwali do końca sezonu trawiastego. Zgłoszonych bedzie 19 zawodników a na meczu optymalną wersją jest 8 osób , no ewentualnie 9 ale to już ciasno. Zgłoszeni będą :
Bramkarze - Wicher , Mikołajewski
Zawodnicy z pola - Jung , Sławek , Leziak , Szawracki , Stefański , Beć , Próchniak , Boguta , Araj , Zygmunt , Kowalik , Żelazowski , Kłoś , Balbierz , Staniewicz , Filipiuk , Kuczyński
Z tym że z tej 19 kilka osób będę traktował jako rezerwowych w razie gdyby komuś innemu coś wypadło. Myślę że często tak bedzie bo wiadomo , praca czy inne zajecia.Dlaczego konkretni zawodnicy będą mięli status rezerwowych ?? Bo nie dają znać czy byliby tym zainteresowani więc nagrodzeni będą Ci którzy grać chcą. Myślę że po przeczytaniu listy zgłoszeniowej każdy domyśli się o kogo chodzi , zainteresowani też będą o tym wiedzieli. Chciałbym po prostu żeby to było jasne i nikt sie z tego powodu nie obrazał. Bez sensu byłaby bowiem sytuacja ze przychodzi 14 osób bo to prawie 3 składy. Obowiązują oczywiscie stroje Hadesu.
Z kwestii organizacyjnych to chyba tyle...
a teraz słów kilka o przepisach tam obowiązujących. Auty kopiemy z linii ze stojącej piłki !!! niech nikt nie robi błędów;p Gramy dwójką w obronie i dwójką z przodu. Każdy kto pojawi się na meczu przed pierwszym gwizdkiem dostanie przypisana mu pozycje na dany mecz i zmiany będziemy przeprowadzali tak by zachowac status quo zawodników defensywnych do ofensywnych tzn.ja jako obronca nie zmienie filipa jako napastnika itd. bo bez sensu by było mieć 4 obronców i bramkarza na boisku. Tak wiec kazdy przed meczem bedzie wiedział gdzie gra i obroncy zmieniaja obronców a napastnicy napastników. Oczywiście napastnicy wspomagają obronców w defensywie a gdy my atakujemy conajmniej jeden obronca zostaje troche z tyłu. Bronić zaczynamy na własnej połowie bo tak zacieśnimy grę i utrudnimy życie rywalom. Nie faulować bo są kary minutowe. Nie kląć bo czeka Was to samo. . Kwestia zmian - umawiamy się że każdy zapieprza na maksa przez 3-4 minutki i daje zmiane itd. w przypadku gdybym ja bądz jesli mnie nie będzie ktoś mnie zastepujacy zobaczył słabsza postawe lub brak " zapieprzania " decyduje o zmianie danej osoby krzyczac np.Suchy zmiana;p !!!!, choc lepiej zeby kazdy czuł czy mu idzie czy nie i sam schodził badz zostawał na boisku. Koniec gry jest równo z syreną wieć nie ma czegoś takiego jak ostatnia akcja.
Fajnie zeby ktoś miał piłke halową bo przed meczem jest 3-4 minutki na rozgrzewke zawsze. Zbiórka przed meczem 30 minut przed jego rozpoczęciem !!!!
p.s. Miszczaka i Komara nie ma w składzie ponieważ na hali zagrają w innych ekipach.

Ostatnio zmieniony przez szafiks dnia Śro 16:55, 18 Lis 2009, w całości zmieniany 2 razy

jest szansa pograć na kulu w piątek o 1.00 w nocy i w sobote o 22.00
cała hala wiec szybka decyzja kiedy chcecie aby zarezerwować.

Ostatnio zmieniony przez Radzio dnia Czw 18:06, 19 Lis 2009, w całości zmieniany 1 raz